DomůPravidla

Pravidla

Je zakázáno:

  • Nádávky a vulgarismy
  • Provokace a slovní napadání jiných uživatelů portálu proevo.cz
  • Příspěvky s xenofobním či rasistickým podtextem
  • Příspěvky se sexuálním podtextem
  • Zakládání více uživatelskách účtů (každý uživatel může mít pouze jeden účet)
  • Nevytvářet "flame" (o konkurenčních hrách můžete diskutovat v mezích slušného chování)

Pokud někdo poruší pravidla vystavuje se riziku zablokování účtu.

Nápověda

Jsi na proevo.cz poprvé ?

Pokud ano, vítám tě na fan webu herní série Pro Evolution Soccer. Na těchto stránkách se dozvíš nejnovější informace ze světa Pro Evolution Soccer. Najdeš zde patche a option file pro všechny platformy. Pokud jsi soutěživý typ můžeš se zůčastnit online turnajů a lig které zde pro komunitu pořádáme.

Musím se registrovat ?

Registrace není pro prohlížení webu nutná.

Co získám registrací na webu ?

Registrací získáš přístup ke komentářů a odkazům v článcích (nejčastěji odkazy na option file a patche). Pokud jsi registrovaný můžeš se účastnit online turnajů a lig. Přispívat do fóra a otevře se ti chat na hlavní stránce webu.

Jak se registruji do ligy ?

Ligy do kterých je možné se registrovat najdete v hlavním menu pod SOUTĚŽE, nebo na hlavní stránce v obsahu. Ligy a turnaje hrané na proevo.cz jsou zatím dostupné na Playstation 4 a Xbox One. Platforma pro kterou je liga určena je vždy uvedena v popisu ligy.
start_league
Na stránce s ligou pak stačí zkontrolovat status a pokud je Registrace můžete se registrovat do ligy vyplněním formuláře pod informacemi s ligou.
sign_league
Do poznámky napište vámi preferovaný tým s kterým by jste chtěli ligu nebo turnaj odehrát. Při výběru týmu se řiďte popisem ligy nebo pravidly, které upravují nebo omezují výběr týmů. Pak už stačí jen kliknout na přihlásit.